Szkoła – Zawód – Praca,

ISSN 2082-6087
Bydgoszcz 2016

inne numery pisma TUTAJ

Wśród tematów tego numeru są między innym: ekologia pracy i sozologia pracy, problem edukacji pracowniczej dla bezpieczeństwa, współczesne społeczeństwo w kontekście kreowania rynku pracy, status prawny nauczyciela w stanie nieczynnym w Karcie Nauczyciela, praca nauczyciela jako obszar budowania relacji interpersonalnych, kreacje zawodowe matek w ich narracjach czy sytuacja rodzinna dziecka wobec migracji zarobkowej rodzica/rodziców. Czytelnik znajdzie też recenzję książki pt. „Poczucie sensu życia osób starszych. Inspiracje do edukacji dla starości” Norberta G. Pikuły.

Napisz pierwszą opinię o „Szkoła – Zawód – Praca,
nr 11/2016”