Studium plazmowego modyfikowania warstwy wierzchniej oraz metod sterylizacji materiałów biodegradowalnych

Magdalena Stepczyńska
ISBN 978-83-8018-147-2
Bydgoszcz 2017,
s. 224, oprawa twarda

Problemy zaprezentowane w pracy są aktualne, ważne i perspektywiczne. W pracy można znaleźć ważne wskazówki o sposobach prowadzenia trudnych wieloaspektowych prac eksperymentalnych, gdzie Autorka wykazała się dużą pomysłowością, a nawet sprytem. Studium może być dobrym przewodnikiem dla kadry technicznej zakładów produkujących folie opakowaniowe, opakowania do żywności, sprzęt medyczny, nośniki leków (…) implanty. Praca powinna być pożyteczną lekturą dla studentów ostatnich lat wielu kierunków studiów i młodych pracowników naukowo-badawczych.

Kategorie: , . Tag: .

Dr hab. Kazimierz Piszczek, prof. nadzw. UTP