Polskie Forum Psychologiczne tom 24 numer 4

inne numery pisma>>

do kupienia też w formie elektronicznej: EBOOK ibuk.pl Spis treści – plik PDF

nakład chwilowo wyczerpany

Wśród tekstów zamieszczonych w tym numerze czytelnik znajdzie między innymi: Stresogenność warunków pracy oraz radzenie sobie ze stresem a wypalenie zawodowe wśród pracowników gastronomii; Styl radzenia sobie ze stresem a ryzyko problemowego używania internetu; Style przywiązania z partnerem i przyjaciółmi a cechy osobowości u kobiet współuzależnionych; Ambiwalencje rozwoju pracowników. Rozważania wokół struktury życia zawodowego. Znalazły się w nim również: Polska wersja kwestionariusza do badania świadomości tożsamości narracyjnej oraz Sprawozdanie z V Międzynarodowego Kongresu Psychologii Klinicznej i Psychologii Zdrowia Dzieci i Młodzieży, które odbyło się w listopadzie w Hiszpanii.

Bądź pierwszym recenzentem “Polskie Forum Psychologiczne tom 24 numer 4”