Przegląd Pedagogiczny

Roman Leppert (red.)
Bydgoszcz 2019

inne numery pisma TUTAJ

do kupienia też w formie elektronicznej: E-BOOK ibuk.plSpis treści

W numerze znalazły się między innymi teksty: W stronę profesjonalizmu nauczyciela; Cechy pedagogicznego dialogu oraz etapy ich uczenia się. Odniesienie do relacji: nauczyciel – uczeń; Przygotowanie nauczyciela do profesjonalnego i osobistego rozwoju w toku akademickiego kształcenia. Bariery i szanse; Nauczyciele gimnazjum – w poszukiwaniu nowej, profesjonalnej tożsamości; Stymulacja emocjonalna w procesie edukacji przedszkolnej a kompetencje przyszłości nauczyciela małego dziecka; Psychologiczne aspekty wyuczonej bezradności i ich implikacje pedagogiczne.

Be the first to review “Przegląd Pedagogiczny
nr 2/2019”