Polskie Forum Psychologiczne tom 25 numer 1

Bydgoszcz 2020

inne numery pisma>>

Spis treści

Z tego numeru dowiedzieć się można między innymi: Jak umysł przetwarza ułamki? Polecamy przeczytać też teksty: Zastosowanie techniki fNIRS w badaniach mechanizmów neuronalnych poznania społecznego. Przegląd najważniejszych badań; Różnice w poziomie osiągnięć muzycznych a psychospołeczne funkcjonowanie młodych instrumentalistów; Styl przywiązania a tolerancja niejednoznaczności w sytuacji podejmowania decyzji zawodowych przez młodych dorosłych. Mediacyjny efekt poczucia bezpieczeństwa; Adaptacja narzędzia do pomiaru zaangażowania uczniów w aktywności szkolne – wyniki badań pilotażowych nad polską wersją skali SSEM oraz sprawozdanie z VII Spotkania Federacji Europejskich Stowarzyszeń Neuropsychologicznych.

Bądź pierwszym recenzentem “Polskie Forum Psychologiczne tom 25 numer 1”