Polskie Forum Psychologiczne

e-ISSN 2449-6871
Bydgoszcz 2020

inne numery pisma>>

do kupienia też w formie elektronicznej: E-BOOK ibuk.plSpis treści

W najnowszym numerze Czytelnik znajdzie Sprawozdanie z Ogólnopolskiej e-Konferencji Naukowej „Doświadczanie pandemii COVID-19 w Polsce”. Poza nim między innymi: Ukryte teorie osobowości (IPTs) a dyspozycjonizm nauczycieli o zróżnicowanym stażu zawodowym; Fundament moralny świętości jako predyktor potępienia zachowań dotyczących traktowania własnego ciała; Ocena skutków wpływu zintegrowanej edukacji szkolnej na podstawie programu „Dzwonki dla każdego”; Ilościowa i jakościowa orientacja badawcza w psychologii – perspektywy koegzystencji; Skala Przekonań Dorosłych Eurosierot (SPDE) – założenia teoretyczne i analiza właściwości psychometrycznych; Szacowanie przymierza terapeuty i pacjenta w procesie indywidualnej psychoterapii. Adaptacja i właściwości psychometryczne Skali Przymierza w Działaniu (WAI). Badania wstępne.

W numerze między innymi: Ukryte teorie osobowości (IPTs) a dyspozycjonizm nauczycieli o zróżnicowanym stażu zawodowym; Fundament moralny świętości jako predyktor potępienia zachowań dotyczących traktowania własnego ciała; Ocena skutków wpływu zintegrowanej edukacji szkolnej na podstawie programu „Dzwonki dla każdego”; Ilościowa i jakościowa orientacja badawcza w psychologii – perspektywy koegzystencji; Skala Przekonań Dorosłych Eurosierot (SPDE) – założenia teoretyczne i analiza właściwości psychometrycznych; Szacowanie przymierza terapeuty i pacjenta w procesie indywidualnej psychoterapii. Adaptacja i właściwości psychometryczne Skali Przymierza w Działaniu (WAI). Badania wstępne.

Znalazło się w nim również Sprawozdanie z Ogólnopolskiej e-Konferencji Naukowej „Doświadczanie pandemii COVID-19 w Polsce”.