Polskie Forum Psychologiczne

Bydgoszcz 2021

inne numery pisma>>

Spis treści

W numerze między innymi: Motywacje do chwalenia a wybrane sposoby chwalenia małych dzieci przez matki. Raport z badań; Czynniki socjodemograficzne, kliniczne i poczucie własnej skuteczności a zindywidualizowana ocena znaczenia choroby przewlekłej; Podstawy metodologiczne badania wpływu specyfiki językowej i kulturowej środowiska na postawy międzyetniczne młodzieży; Społeczno-kulturowe uwarunkowania relacji psychoterapeutycznej zawieranej z osobami wywodzącymi się z arabsko-muzułmańskiego kręgu kulturowego; Zdrowie psychiczne i spostrzegane konsekwencje SARS-CoV-2.