Polskie Forum Psychologiczne

Bydgoszcz 2021

inne numery pisma>>

Spis treści

W numerze między innymi: Mediacyjna rola inteligencji emocjonalnej w związkach temperamentu z potrzebą poznania u osób z wysokimi osiągnięciami akademickimi; Transgresja i psychoterapia humanistyczna; Technologia 3D jako narzędzie do podniesienia poczucia dobrostanu dzieci i młodzieży z zaburzeniami ze spektrum autyzmu; Wybrane aspekty zdrowia psychicznego podczas pandemii COVID-19 w Polsce; Doświadczenie grania w gry wideo jako możliwy element konstrukcji historii życia; Vaping i juuling. Zjawisko palenia e-papierosów przez młodych ludzi. Numer zamyka recenzja książki Romana Ossowskiego „Psychologia rehabilitacyjna w praktyce”, która ukazała się niedawno nakładem Wydawnictwa UKW.