Barbara Waldon
ISBN 978-83-7098-793-2,
Bydgoszcz 2012

Prezentowana publikacja stanowi wkład w lepsze poznanie szaty roślinnej Pojezierza Krajeńskiego, a szczególnie specyficznych wysp środowiskowych, jakimi są oczka wodne. Książka wnosi wiele nowych treści do badań nad florą i roślinnością drobnych zbiorników wodnych. Książka skierowana do naukowców z dziedzin takich, jak: botanika, ochrona przyrody, ekologia krajobrazu oraz studentów kierunków przyrodniczych.

Bądź pierwszym recenzentem “Drobne zbiorniki wodne Pojezierza Krajeńskiego jako ostoje różnorodnej szaty roślinnej”