Konteksty zdrowia i edukacji zdrowotnej

Elżbieta Kościńska, Maria Kuchcińska (red.)
ISBN 978-83-7096-761-1,
Bydgoszcz 2010

Praca jest próbą refleksyjnego ujęcia problematyki zdrowia i edukacji zdrowotnej. Prezentuje wieloaspektowość zagadnień związanych z uwarunkowaniami zdrowia i choroby. Książka jest przydatna w przygotowywaniu nauczycieli do prowadzenia zajęć z edukacji zdrowotnej w szkole oraz do zajęć ze studentami, na kierunkach, na których wprowadzono edukację i promocję zdrowia.

Be the first to review “Konteksty zdrowia i edukacji zdrowotnej”