Marian Hemar wczoraj i dziś

Marek Kurkiewicz, Robert Mielhorski (red.)
ISBN 978-83-7096-868-7,
Bydgoszcz 2012,
s. 216

Książka ukazuje pisarstwo Hemara oraz zawiera szczegóły z jego biografii pokazując poetę jako człowieka niepozbawionego również wad i słabości. Jest cenną publikacją dla studentów polonistyki i kulturoznawstwa oraz dla czytelników, których interesuje model kultury dwudziestolecia międzywojennego i prawdziwy obraz środowiska twórczego emigracji powojennej.

Be the first to review “Marian Hemar wczoraj i dziś”