Polskie Forum Psychologiczne tom 20 numer 2

ISSN 1642-1043,
Bydgoszcz 2015,

inne numery pisma>>

Kolejny numer pisma. Wśród poruszanych tematów: strategie radzenia sobie a osobowy wzrost u nastolatków, którzy doświadczyli negatywnych wydarzeń życiowych; syndrom gotowości anorektycznej a struktura motywacji osiągnięć u uczennic szkoły średniej; emocjonalność rodziców a natężenie zachowań agresywnych u dzieci; bezradność edukacyjna dzieci i młodzieży z lekkim stopniem niepełnosprawności; rola wrażliwości sensorycznej i stylów poznawczych w odbiorze bodźców smakowych czy ocena jakości życia kobiet leczonych metodą BCT z procedurą węzła ratowniczego z powodu raka piersi.

Be the first to review “Polskie Forum Psychologiczne tom 20 numer 2”