Pomiędzy kontynuacją a zmianą. Studia z myśli politycznej

Jan Waskan (red.)
ISBN 978-83-7096-863-2,
Bydgoszcz 2012,
s. 440

Teksty dotyczą teorii polityki i myśli politycznej oraz rozmaitych aspektów historii najnowszej z wyraźnym wyodrębnieniem dwóch nurtów – historii polskiego ruchu chłopskiego oraz biografistyki. Książka jest wartościowym zbiorem artykułów dla badaczy nauk politycznych oraz dla studentów historii i politologii.

Kategoria: . Tagi: , .

Bądź pierwszym recenzentem “Pomiędzy kontynuacją a zmianą. Studia z myśli politycznej”