Rozwój kariery zawodowej studentów. Konteksty i dokonania

Ewa Krause
ISBN 978-83-7096-891-5,
Bydgoszcz 2013

Publikacja stanowi analizę kształtowania kariery zawodowej studentów. Znajdujemy w niej opis kariery zawodowej w aspekcie rozwoju, sukcesu zawodowego oraz stylu życia. Książka będzie przydatna pracownikom nauki, praktykom poradnictwa zawodowego, organizatorom edukacji akademickiej i szkolnej oraz studentom.

Napisz pierwszą opinię o „Rozwój kariery zawodowej studentów. Konteksty i dokonania”