Tożsamość osób po transplantacji serca

Anna Ratajska
ISBN 978-83-7096-848-9,
Bydgoszcz 2012,

Monografia przedstawia ważną tematykę, jaką jest tożsamość osób po przeszczepie serca. Książka jest przeznaczona dla zainteresowanych problematyką transplantacji, lekarzy i przedstawicieli nauk medycznych, psychologów, badaczy, praktyków, a także studentów medycyny i psychologii.

Kategoria: . Tag: .

Monografia przedstawia ważną tematykę, jaką jest tożsamość osób po przeszczepie serca. Autorka zwraca uwagę na dylematy, przed jakimi staje chory kardiologicznie w związku z decyzją o podjęciu transplantacji i oczekiwaniem na przeszczep. Książka jest przeznaczona dla zainteresowanych problematyką transplantacji, może być wykorzystana przez lekarzy i przedstawicieli nauk medycznych, psychologów, tak badaczy, jak i praktyków, a także studentów medycyny i psychologii.

Bądź pierwszym recenzentem “Tożsamość osób po transplantacji serca”