Troska o siebie osób w starszym wieku

Alicja Szmaus-Jackowska
ISBN 978-83-7096-843-4,
Bydgoszcz 2012,

Książka przełamuje rutynowe podejście do pomocy udzielanej ludziom w okresie starzenia się. Autorka poszukuje w pracy badawczej czynników, które decydują o samodzielnym rozwiązywaniu własnych problemów życiowych przez osoby w starszym wieku. Publikacja może być pomocna psychologom oraz pedagogom, studentom pedagogiki i psychologii oraz osobom starszym.

Bądź pierwszym recenzentem “Troska o siebie osób w starszym wieku”