Sprzedaż

informacje dla księgarń, bibliotek i hurtowni

Sprzedaż i dystrybucja


Piotr Krawczak
ul. Ogińskiego 16,
85-092 Bydgoszcz

Zamówienia:

mailem:
piotr.krawczak@ukw.edu.pl
wydaw@ukw.edu.pl

informacja telefoniczna:
52 32 36 730

Książki Wydawnictwa UKW można znaleźć w księgarniach i hurtowniach w całym kraju. Prowadzona jest także sprzedaż wysyłkowa dla bibliotek, instytucji kulturalnych i naukowych oraz odbiorców indywidualnych. Zamówienia składać można drogą elektroniczną: piotr.krawczak@ukw.edu.pl; wydaw@ukw.edu.pl.

Książki dostępne są również w magazynie Wydawnictwa przy ul. Ogińskiego 16 (wejście od strony Poligrafii) w Bydgoszczy.….

.

aktualności:

Przerwa świąteczna

Szanowni Państwo,

ze względu na czekające nas niebawem Święta Bożego Narodzenia i poprzedzającą je przerwę urlopową, informujemy, że zamówienia książek nasz Dział Sprzedaży będzie realizował najpóźniej do 13 grudnia br.

Prosimy o kontakt mailowy!

Szanowni Państwo

Ze względu na to, że – decyzją Rektora UKW – przeszliśmy na hybrydowy system pracy, telefoniczny kontakt z nami może być utrudniony. Zachęcamy więc, by wszystkie sprawy, włącznie z zamówieniami na książki, kierować do nas drogą mailową:

Ireneusz Skowron (dyrektor), tel. 694 344 434 ireneusz.skowron@ukw.edu.pl

Aleksandra Pazderska (sprawy administracyjne) wydaw@ukw.edu.pl

Piotr Krawczak (sprzedaż i dystrybucja) piotr.krawczak@ukw.edu.pl

Dorota Skublicka-Michalska (publikacje elektroniczne) ds@ukw.edu.pl

Ewa Indykiewicz (redakcja) inewa@ukw.edu.pl

Agnieszka Wiśniewska (redakcja) wisaga@ukw.edu.pl

Sylwia Białobłocka (redakcja) sylwia.b@ukw.edu.pl

Aleksandra Szymańska (poligrafia) poligrafia@ukw.edu.pl

Uwaga! Zmiana adresu!

Szanowni Państwo, informujemy, że zmieniliśmy adres naszej siedziby. Wydawnictwo mieści się obecnie w budynku głównym Biblioteki UKW przy ul. Szymanowskiego 3, na I piętrze (tel. 52 32 66 479).
Redakcja czynna jest od godz. 8 do 14. Zapraszamy i jednocześnie bardzo prosimy o zachowanie powszechnie obowiązujących środków bezpieczeństwa.

Adres magazynu książek i poligrafii UKW pozostaje bez zmian (ul Ogińskiego 16).

Wróciliśmy!

Szanowni Państwo,
informujemy, że od 25 maja br. Wydawnictwo UKW wróciło do pracy stacjonarnej. Redakcja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 14. Zapraszamy i jednocześnie bardzo prosimy o zachowanie powszechnie obowiązujących środków bezpieczeństwa.

Uwaga! Przerwa urlopowa!

Ze względu na zbliżającą się w naszej księgarni internetowej PRZERWĘ URLOPOWĄ zamówienia prosimy składać NAJPÓŻNIEJ DO 17 LIPCA 2019. WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO TYM TERMINIE BĘDĄ REALIZOWANE DOPIERO PO 15 SIERPNIA 2019. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Przerwa świąteczna

Szanowni Klienci,

ze względu na przerwę świąteczną, zamówienia wpływające do nas między 22.12.2018 a 1.12.2019 roku będą realizowane po 2.12.2019. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Zmiana cennika Poczty Polskiej

Uprzejmie informujemy, że od 1 marca 2016 roku klientów indywidualnych, księgarnie i biblioteki za wysyłkę książek obowiązują stawki według aktualnego cennika Poczty Polskiej. Cennik TUTAJ

Sprzedaż czasowo wstrzymana!

Szanowni Czytelnicy,
informujemy, że w związku z remontem magazynu książek sprzedaż naszych publikacji zostanie wstrzymana w okresie od 1 do 25 marca 2016r. Za utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie przypominamy, iż nasze książki są dostępne w punkcie księgarskim na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, ul. Chodkiewicza 30 oraz w księgarni PWN w bibliotece UKW, ul. Szymanowskiego 2.

Zwrotów nie przyjmujemy

Informujemy, że począwszy od kwietnia bieżącego roku Wydawnictwo UKW nie będzie przyjmować zwrotów zamówionych wcześniej książek od księgarzy i hurtowników. Nie dotyczy to oczywiście uzasadnionych reklamacji.

Zmiana opłat za wysyłkę

Uprzejmie informujemy, że od 1 marca 2014 roku klientów indywidualnych, księgarnie i phentermine 37.5 mg biblioteki za wysyłkę książek obowiązują stawki według aktualnego cennika Poczty Polskiej. Cennik

Księgarnia internetowa

do sklepu

Napisz do nas