Sprzedaż

informacje dla księgarń, bibliotek i hurtowni

Sprzedaż i dystrybucja


Piotr Krawczak
ul. Ogińskiego 16,
85-092 Bydgoszcz

Zamówienia:

mailem:
piotr.krawczak@ukw.edu.pl
wydaw@ukw.edu.pl

informacja telefoniczna:
52 32 36 730

Książki Wydawnictwa UKW można znaleźć w księgarniach i hurtowniach w całym kraju. Prowadzona jest także sprzedaż wysyłkowa dla bibliotek, instytucji kulturalnych i naukowych oraz odbiorców indywidualnych. Zamówienia składać można drogą elektroniczną: piotr.krawczak@ukw.edu.pl; wydaw@ukw.edu.pl.

Książki dostępne są również w magazynie Wydawnictwa przy ul. Ogińskiego 16 (wejście od strony Poligrafii) w Bydgoszczy.….

.

aktualności:

Uwaga! Przerwa urlopowa!

Ze względu na PRZERWĘ URLOPOWĄ w naszej księgarni internetowej, na okres od 11 lipca 2022 do 5 sierpnia 2022 zmuszeni jesteśmy zawiesić sprzedaż książek. Wszystkie zamówienia złożone w tym czasie, realizowane będą po 5 sierpnia. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Spotkajmy się w Krakowie na targach!

Szanowni Państwo miło nam poinformować, że od 14. do 17. października br. możecie się z nami spotkać na 24. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Czekamy na państwa w Hali „Dunaj” w strefie B30.

Równocześnie informujemy, że ze względu na nasze zaangażowanie na targach zamówienia z księgarni internetowej będą realizowane od poniedziałku, 18 października, za co z góry przepraszamy.

Uwaga! Zmiana adresu!

Szanowni Państwo, informujemy, że zmieniliśmy adres naszej siedziby. Wydawnictwo mieści się obecnie w budynku głównym Biblioteki UKW przy ul. Szymanowskiego 3, na I piętrze (tel. 52 32 66 479).
Redakcja czynna jest od godz. 8 do 14. Zapraszamy i jednocześnie bardzo prosimy o zachowanie powszechnie obowiązujących środków bezpieczeństwa.

Adres magazynu książek i poligrafii UKW pozostaje bez zmian (ul Ogińskiego 16).

Sprzedaż czasowo wstrzymana!

Szanowni Czytelnicy,
informujemy, że w związku z remontem magazynu książek sprzedaż naszych publikacji zostanie wstrzymana w okresie od 1 do 25 marca 2016r. Za utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie przypominamy, iż nasze książki są dostępne w punkcie księgarskim na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, ul. Chodkiewicza 30 oraz w księgarni PWN w bibliotece UKW, ul. Szymanowskiego 2.

Zwrotów nie przyjmujemy

Informujemy, że począwszy od kwietnia bieżącego roku Wydawnictwo UKW nie będzie przyjmować zwrotów zamówionych wcześniej książek od księgarzy i hurtowników. Nie dotyczy to oczywiście uzasadnionych reklamacji.

Księgarnia internetowa

do sklepu

Napisz do nas